Copa Cabana Darts Cup 2019 – podsumowanie turnieju !!!

O historycznym wyczynie Gina wie już cały zamojski darterski półświatek, jego zwycięstwo w Lidze Masters na amerykańskim automacie przyćmiła tak popularne wydarzenia jak premiera filmu Król Lew, koniunkcję Merkurego z Jowiszem czy przejęcie domu Mostowiaków przez Kisielową (no, może to zły przykład).
Faktem jest, że Gino wygrywając 19 meczy, 111 legów, cisnął 6 maków i zdobył swój pierwszy puchar grając w darta. Lokalni paparazzi nie dawali mu spokoju nawet następnego dnia, zresztą nie ukrywał swej radości – trzymał łapy w górze jeszcze następnego dnia (foto).

Bardzo wysoką formę zaprezentował debiutujący w rozgrywkach Ligi Masters Irek, który może poszczycić zwycięstwem w 17 meczach i wcisnął 7 x180 i zgarnął puchar za największą ilość max’ów.
Z bardzo dobrej strony pokazał się weteran zamojskiego darta Marcin Muszyński 17 zwycięskich meczy nieznacznie ustępując Irkowi bilansem legów.
Klasyfikacja generalna:
1. Damian Poterucha
2. Ireneusz Sokołowski
3. Marcin Muszyński
4. Michał Grabarczuk
5. Artur Kowalczuk
6. Zenon Nowak
7. Paweł Parnak
8. Marcin Nowak
9. Michał Jaroszyński
10. Mariusz Sumonowicz
11. Ryszard Włodyga
12. Wojtek Caban
13. Wiesław Gruszka

GRATULACJE!!!

Warunki do gry w darta w pubie Copa Cabana są prawdopodobnie najlepsze w całej Europie Środkowo – Wschodniej, na wieść o tym jeden z lubelskich kubów błyskawicznie postanowił przyznać sobie tytuł: Najlepsze miejsce do gry w lotki w kosmosie.

Dziękujemy wszystkim miłośnikom darta i jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swych sił przy tarczy, a okazja będzie już w najbliższą sobotę gdzie odbędzie się Turniej o puchar Prezydenta Miasta Zamościa.

Dodaj komentarz