CopaCabana Cup Plastik – wyniki V turnieju !!!

W sobotę 22 czerwca 2019r. odbył się piąty turniej Copa Cabana Cup Plastik, impreza darterska o najwyższej randze w kraju (nie licząc Mistrzostw Ligi Masters czy codziennych Okazjonalnych Turniejów Sąsiedzkich (na zapałkach).

Na wniosek Fajnego nowe trofeum miało być niewyobrażalnie gigantyczne w porównaniu do tego małego błyszczącego gówienka, które wcześniej odebrał Gino.

Imprezę rozpoczęliśmy od tego na co wszyscy najbardziej czekali – wręczenia pucharów, wzniesieniu kilku toastów i rozdaniu autografów w związku z zakończeniem Ligi Masters.
Jak tylko Kowal pojawił się w salce dzierżąc w swych muskularnych ramionach pudło z nagrodami z miejsca ustawiła się do niego kolejka pazernych kamratów domagających się wypłaty za ciężko przepracowany sezon (o czym w odrębnej relacji).
Właściwy turniej to delikatnie sfałszowane losowanie do drabinki 16 D.O wypełnionej do ostatniego miejsca.
I już w pierwszej rundzie Mucha trafił na Suchego – samozwańczego głównego pretendenta do zdobycia prestiżowego Pucharu CCCP. Suchy poleciał na lewą stronę (zapowiedziana skarga do POD). Nowcio zaś sprytnie podłożył się Zeniowi (wiadomo Dzień Ojca).
Śledząc losy MVP Turnieju; Mucha odprawił na lewą stronę jeszcze Pepe 2:1, Zenia 2:1 i Fajnego 2:1 – wszystkie mecze pod kontrolą (oddawał po 1 legu czując sadystyczną radochę z nadziei przeciwnika na wygraną). Gra na tak wysokim poziomie jak i częste wizyty w barze nadwerężyły jednak siły tego wybitnego snajpera. Pepe odpoczywał na lewej i podstępnym atakiem zakończył tą szarże w finale 2 x 2:0 nie bez trudu wyrywając wcześniej 2 legi Fajnemu (w finale lewej).

I tak na podium:
1 – Pepe
2 – Mucha
3 – Fajny

Kilka słów o liderze rozgrywek Sychym.
Jak wiadomo Tomek przegrywać nie lubi i nie potrafi więc ogłosił dodatkowy turniej; „językiem do łokcia”.
Do finału dotarła Ewa (prywatnie żona Suchego) i Mucha.
I co było do przewidzenia zwyciężyła Ewa (zdecydowały warunki fizyczne no i Suchy „trochę” pomagał (foto)), Mucha oczywiście jak zwykle drugi (nie miał większych szans(foto)).

posypało też wybrykami i wygłupami:
Suchy – maksior x 1
Nowcio – maksior x 1
Mucha – maksior x 2, 13L
Pepe – maksior x 3, 13L, 112HF
Irek – 120 HF
Ewa – pełny kontakt język – łokieć

Następny turniej CCCP 06-07-2019r. godz. 17.

A już w najbliższą sobotę III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Zamościa
29-06-2019r. godz. 10.00 RYNEK WIELKI

ZAPRASZAMY!!!!

Dodaj komentarz